Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Zielona Góra-Kostrzyn nad Odrą
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Zielona Góra - Czerwieńsk - Nietkowice - Będów - Radnica - Bytnica - Budachów - Pliszka - Gądków Wielki - Jerzmanice - Rzepin - Drzeńsko - Kowalów - Radów - Laski Lubuskie - Górzyca - Ługi Górzyckie - Kostrzyn nad Odrą | 09:34 09:34 15:39 15:39 15:39 17:58 17:58 19:07 19:07 19:07 | See timetable on relationZielona Góra-Kostrzyn nad Odrą, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіZielona Góra-Kostrzyn nad Odrą
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківRadów→Kostrzyn nad Odrą
- Вартість квитківZielona Góra→Nietkowice
- Вартість квитківZielona Góra→Będów
- Вартість квитківZielona Góra→Jerzmanice
- Вартість квитківZielona Góra→Budachów
- Вартість квитківZielona Góra→Radnica
- Вартість квитківZielona Góra→Kowalów
- Вартість квитківZielona Góra→Gądków Wielki
- Вартість квитківZielona Góra→Kostrzyn nad Odrą
- Вартість квитківZielona Góra→Rzepin
- Вартість квитківZielona Góra→Bytnica
- Вартість квитківZielona Góra→Pliszka
- Вартість квитківZielona Góra→Czerwieńsk
- Вартість квитківRadnica→Gądków Wielki
- Вартість квитківGórzyca→Kostrzyn nad Odrą
- Вартість квитківGądków Wielki→Rzepin
- Вартість квитківRzepin→Górzyca
- Вартість квитківRzepin→Kowalów
- Вартість квитківRzepin→Kostrzyn nad Odrą
- Вартість квитківPliszka→Kostrzyn nad Odrą
- Вартість квитківCzerwieńsk→Nietkowice
- Вартість квитківCzerwieńsk→Radnica
- Вартість квитківCzerwieńsk→Rzepin