Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Chojnice-Kościerzyna
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Chojnice - Powałki - Męcikał - Żabno - Brusy - Lubnia - Raduń - Dziemiany - Kalisz - Lipuska Huta - Lipusz - Łubiana - Garczyn - Kościerzyna | 06:04 06:04 06:04 06:04 13:40 13:40 17:05 17:06 | See timetable on relationChojnice-Kościerzyna, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіChojnice-Kościerzyna
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківChojnice→Żabno
- Вартість квитківChojnice→Kalisz
- Вартість квитківChojnice→Dziemiany
- Вартість квитківChojnice→Kościerzyna
- Вартість квитківChojnice→Lubnia
- Вартість квитківChojnice→Raduń
- Вартість квитківChojnice→Lipusz
- Вартість квитківChojnice→Powałki
- Вартість квитківChojnice→Brusy
- Вартість квитківŻabno→Brusy
- Вартість квитківKalisz→Kościerzyna
- Вартість квитківKalisz→Łubiana
- Вартість квитківKalisz→Lipusz
- Вартість квитківDziemiany→Kalisz
- Вартість квитківDziemiany→Kościerzyna
- Вартість квитківDziemiany→Łubiana
- Вартість квитківDziemiany→Lipusz
- Вартість квитківŁubiana→Kościerzyna
- Вартість квитківLubnia→Kościerzyna
- Вартість квитківLipusz→Kościerzyna
- Вартість квитківLipusz→Łubiana
- Вартість квитківPowałki→Brusy
- Вартість квитківBrusy→Dziemiany
- Вартість квитківBrusy→Kościerzyna
- Вартість квитківBrusy→Raduń
- Вартість квитківBrusy→Lipusz