Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Kościerzyna-Chojnice
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Kościerzyna - Garczyn - Łubiana - Lipusz - Lipuska Huta - Kalisz - Dziemiany - Raduń - Lubnia - Brusy - Żabno - Męcikał - Powałki - Chojnice | 09:18 09:18 09:18 09:18 15:31 15:31 18:42 18:42 | See timetable on relationKościerzyna-Chojnice, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіKościerzyna-Chojnice
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківDziemiany→Chojnice
- Вартість квитківDziemiany→Raduń
- Вартість квитківKościerzyna→Chojnice
- Вартість квитківKościerzyna→Kalisz
- Вартість квитківKościerzyna→Dziemiany
- Вартість квитківKościerzyna→Łubiana
- Вартість квитківKościerzyna→Lubnia
- Вартість квитківKościerzyna→Lipusz
- Вартість квитківKościerzyna→Brusy
- Вартість квитківŁubiana→Dziemiany
- Вартість квитківŁubiana→Lipusz
- Вартість квитківLubnia→Chojnice
- Вартість квитківLubnia→Powałki
- Вартість квитківLubnia→Brusy
- Вартість квитківRaduń→Chojnice
- Вартість квитківLipusz→Chojnice
- Вартість квитківLipusz→Dziemiany
- Вартість квитківLipusz→Lubnia
- Вартість квитківLipusz→Brusy
- Вартість квитківBrusy→Chojnice
- Вартість квитківBrusy→Męcikał