Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Parczew-Lublin
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Parczew - Laski - Gródek Szlachecki - Zabiele - Brzeźnica Bychawska - Berejów - Tarło - Pałecznica - Lubartów - Wandzin - Niemce - Kolonia Bystrzyca - Ciecierzyn - Łagiewniki - Lublin | 04:52 04:55 04:55 08:54 08:54 08:54 15:16 15:18 15:18 17:16 17:16 17:16 19:50 19:50 19:53 | See timetable on relationParczew-Lublin, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіParczew-Lublin
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківGródek Szlachecki→Lublin
- Вартість квитківTarło→Lublin
- Вартість квитківLubartów→Lublin
- Вартість квитківParczew→Gródek Szlachecki
- Вартість квитківParczew→Lubartów
- Вартість квитківParczew→Lublin
- Вартість квитківParczew→Niemce
- Вартість квитківNiemce→Lublin
- Вартість квитківZabiele→Lubartów
- Вартість квитківZabiele→Lublin