Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Rzepin-Nowa Sól
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Rzepin - Jerzmanice - Gądków Wielki - Pliszka - Budachów - Bytnica - Radnica - Będów - Nietkowice - Czerwieńsk - Zielona Góra - Niedoradz - Nowa Sól | 04:20 04:20 | See timetable on relationRzepin-Nowa Sól, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіRzepin-Nowa Sól
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківNietkowice→Zielona Góra
- Вартість квитківNietkowice→Czerwieńsk
- Вартість квитківBędów→Zielona Góra
- Вартість квитківZielona Góra→Nowa Sól
- Вартість квитківZielona Góra→Niedoradz
- Вартість квитківJerzmanice→Zielona Góra
- Вартість квитківBudachów→Zielona Góra
- Вартість квитківRadnica→Nietkowice
- Вартість квитківRadnica→Zielona Góra
- Вартість квитківRadnica→Czerwieńsk
- Вартість квитківGądków Wielki→Zielona Góra
- Вартість квитківGądków Wielki→Radnica
- Вартість квитківNiedoradz→Nowa Sól
- Вартість квитківRzepin→Zielona Góra
- Вартість квитківRzepin→Budachów
- Вартість квитківRzepin→Radnica
- Вартість квитківRzepin→Nowa Sól
- Вартість квитківRzepin→Bytnica
- Вартість квитківRzepin→Pliszka
- Вартість квитківRzepin→Czerwieńsk
- Вартість квитківBytnica→Zielona Góra
- Вартість квитківPliszka→Zielona Góra
- Вартість квитківCzerwieńsk→Zielona Góra