Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Hajnówka-Siedlce
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Hajnówka - Orzeszkowo - Witowo - Policzna - Dobrowoda - Czeremcha - Borowiki - Nurzec - Nurzec-Stacja - Sycze - Siemiatycze - Mierzwice-Kolonia - Sarnaki - Platerów - Patków - Niemojki - Cierpigórz - Mordy - Krzymosze - Stok Lacki - Siedlce | 04:50 04:54 04:54 | See timetable on relationHajnówka-Siedlce, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіHajnówka-Siedlce
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківNiemojki→Siedlce
- Вартість квитківNurzec→Platerów
- Вартість квитківMordy→Siedlce
- Вартість квитківCzeremcha→Siedlce
- Вартість квитківSarnaki→Siedlce
- Вартість квитківSarnaki→Patków
- Вартість квитківPoliczna→Czeremcha
- Вартість квитківPoliczna→Siedlce
- Вартість квитківPlaterów→Siedlce
- Вартість квитківMierzwice-Kolonia→Siedlce
- Вартість квитківSiemiatycze→Siedlce
- Вартість квитківSiemiatycze→Sarnaki
- Вартість квитківNurzec-Stacja→Niemojki
- Вартість квитківNurzec-Stacja→Siedlce
- Вартість квитківHajnówka→Orzeszkowo
- Вартість квитківHajnówka→Nurzec
- Вартість квитківHajnówka→Czeremcha
- Вартість квитківHajnówka→Siedlce
- Вартість квитківHajnówka→Policzna
- Вартість квитківHajnówka→Witowo