Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Kędzierzyn-Koźle-Nysa
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Kędzierzyn-Koźle - Pokrzywnica - Twardawa - Głogówek - Racławice Śląskie - Dytmarów - Prudnik - Szybowice - Nowy Las - Nowy Świętów - Nysa | 15:55 16:40 19:44 20:01 20:01 | See timetable on relationKędzierzyn-Koźle-Nysa, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіKędzierzyn-Koźle-Nysa
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківSzybowice→Nysa
- Вартість квитківDytmarów→Nysa
- Вартість квитківRacławice Śląskie→Nysa
- Вартість квитківRacławice Śląskie→Prudnik
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Nowy Świętów
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Szybowice
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Nysa
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Racławice Śląskie
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Prudnik
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Głogówek
- Вартість квитківKędzierzyn-Koźle→Twardawa
- Вартість квитківPrudnik→Szybowice
- Вартість квитківPrudnik→Nysa
- Вартість квитківGłogówek→Nysa
- Вартість квитківGłogówek→Racławice Śląskie
- Вартість квитківGłogówek→Prudnik
- Вартість квитківTwardawa→Prudnik