Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Świnoujście-Zielona Góra
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Świnoujście - Lubiewo - Międzyzdroje - Wolin - Wysoka Kamieńska - Goleniów - Szczecin - Daleszewo - Czepino - Gryfino - Nowe Czarnowo - Pacholęta - Widuchowa - Krzywin - Lisie Pole - Chojna - Godków - Witnica - Bielin - Mieszkowice - Boleszkowice - Namyślin - Kostrzyn nad Odrą - Górzyca - Kowalów - Rzepin - Budachów - Radnica - Czerwieńsk - Zielona Góra |