Розклад руху перевізника POLREGIO на трасі Leszno-Zielona Góra
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Leszno - Lasocice - Wschowa - Stare Drzewce - Głogówko - Głogów - Brzeg Głogowski - Czerna - Bytom Odrzański - Nowa Sól - Niedoradz - Zielona Góra | 10:27 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 | See timetable on relationLeszno-Zielona Góra, POLREGIO |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіLeszno-Zielona Góra
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківWschowa→Zielona Góra
- Вартість квитківWschowa→Głogów
- Вартість квитківWschowa→Stare Drzewce
- Вартість квитківNowa Sól→Zielona Góra
- Вартість квитківNowa Sól→Niedoradz
- Вартість квитківGłogów→Zielona Góra
- Вартість квитківGłogów→Nowa Sól
- Вартість квитківGłogów→Brzeg Głogowski
- Вартість квитківGłogów→Czerna
- Вартість квитківGłogów→Bytom Odrzański
- Вартість квитківNiedoradz→Zielona Góra
- Вартість квитківLeszno→Wschowa
- Вартість квитківLeszno→Zielona Góra
- Вартість квитківLeszno→Lasocice
- Вартість квитківLeszno→Nowa Sól
- Вартість квитківLeszno→Głogów
- Вартість квитківLeszno→Bytom Odrzański
- Вартість квитківLeszno→Głogówko
- Вартість квитківStare Drzewce→Głogów
- Вартість квитківBytom Odrzański→Zielona Góra
- Вартість квитківBytom Odrzański→Nowa Sól
- Вартість квитківGłogówko→Głogów