ADAMPOL

Adampol, область Wyryki

 

УВАГА: в таблиці не подано всі відправлення до проміжних населених пунктів. Якщо Ви хочете побачити всі результати для проміжних населених пунктів, скористайтеся пошуковика розкладу руху транспорту.

 Позначення
13:20Звичайний маршрут
13:20Маршрут прискорений, швидкий або експрес
Маршрут має приміток
Назва та тип перевізника:
АвтобусиМікроавтобуси

Населений пунктВідправлення

Lublin

05:15
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
05:55
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
05:55
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
06:36
SINBUS

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
07:35
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 4 maja
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:05
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
09:05
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
10:45
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
10:45
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:35
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
12:20
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
12:20
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
15:20
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
15:20
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
18:45
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
18:45
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
 

Okuninka

08:08
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
09:08
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
10:58
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
13:28
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
14:03
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:58
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
15:38
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
18:23
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
 

Terespol

16:54
SINBUS

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje do 05.05.2020
 

Włodawa

08:08
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
09:08
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
10:58
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje do odwołania
13:28
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
14:03
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
15:38
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
18:23
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje do odwołania
21:53
TRANS-MAR

Carrier type: Мікроавтобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
 
Підписуйтесь на розсилку!

Ви помітили помилку на сторінці?Повідомте це

Copyright 2006- 2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Інформація про обробку персональних даних та обробку файлів cookieУ відповідності до Загального Положення про Захист Даних (GDPR), ми хотіли б повідомити вас, що ми можемо обробляти ваші особисті дані. Подробиці цієї обробки подано в Політика конфіденційності. Одночасно ми повідомляємо вам, що веб-сайт використовує файли cookie. Використовуючи сайт, ви погоджуєтесь на те, що вони зберігаються або використовуються.
Для отримання додаткової інформації відвідайте наш правила використання файлів Cookies.
Закрити
Пошук рейсів
journey planner