Розклад руху перевізника PKS Opoczno Sp. z o.o. на трасі Końskie-Ruda Białaczowska
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Komaszyce - Gowarczów - Ruda Białaczowska |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Końskie - Dyszów - Kornica - Barycz - Bębnów - Morzywół - Komaszyce - Gowarczów - Ruda Białaczowska |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це