Розклад руху перевізника ExpressBus Transport Osobowy на трасі Węgorzewo-Giżycko
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Dziaduszyn - Pozezdrze - Sołdany - Spytkowo - Gajewo - Giżycko |
2 | Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Okowizna - Harsz - Pozezdrze - Przerwanki - Wyłudy - Kruklanki - Pieczonki - Sulimy - Giżycko |