Розклад руху перевізника MZK Bydgoszcz за маршрутом 8
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Rycerska - Dworzec Główny - Dworcowa / Matejki - Garbary - Garbary - Focha / Opera - Plac Teatralny - Rondo Jagiellonów - Dworzec Autobusowy - Jagiellońska / Łużycka - Rondo Fordońskie - Rondo Toruńskie - Perłowa - Szarych Szeregów - Woj.Polskiego / Prezydenta - Woj.Polskiego / Baczyńskie - Kapuściska |
2 | Kapuściska - Woj.Polskiego / Baczyńskie - Woj.Polskiego / Prezydenta - Szarych Szeregów - Perłowa - Rondo Toruńskie - Rondo Fordońskie - Jagiellońska / Łużycka - Dworzec Autobusowy - Rondo Jagiellonów - Focha / Opera - Garbary - Garbary - Dworcowa / Matejki - Dworzec Główny - Rycerska |