Розклад руху перевізника P.H.U. Wers-Pol на трасі Łuków-Warszawa
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Łuków - Świdry - Szczygły Górne - Świderki - Siedliska - Helenów - Bystrzyca - Wojcieszków - Wola Burzecka - Adamów - Krzywda - Radoryż Kościelny - Radoryż Smolany - Rozłąki - Huta-Dąbrowa - Podosie - Nowy Świat - Jarczew - Żelechów - Nowy Goniwilk - Samorządki - Samorządki-Kolonia - Górzno - Garwolin - Warszawa |