Розклад руху перевізника PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. на трасі Krzeszyce-Rudna
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Krzeszyce - Studzionka - Łukomin - Krzemów - Kołczyn - Łąków - Rudnica - Maszków - Rudna |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Krzeszyce - Studzionka - Łukomin - Krzemów - Kołczyn - Łąków - Rudnica - Maszków - Rudna |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це