Розклад руху перевізника Sindbad на трасі Zamość-Brühl
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Zamość - Janów Lubelski - Nisko - Stalowa Wola - Sandomierz - Tarnobrzeg - Mielec - Ropczyce - Dębica - Brzesko - Bochnia - Kraków - Katowice - Bytom - Pyskowice - Toszek - Opole - Oleśnica - Oława - Wrocław - Okmiany - Bolesławiec - Zgorzelec - Brühl |