Розклад руху перевізника ALEX – przewozy pasażerskie на трасі Tęczki-Siedlce
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Tęczki - Jakusze - Kurów - Wierzejki - Maciejowice - Zembry - Mikłusy - Wólka Konopna - Łęcznowola - Grodzisk - Zbuczyn - Zdany - Chromna - Ługi-Rętki - Ujrzanów - Siedlce |
2 | Tęczki - Jakusze - Kurów - Wierzejki - Maciejowice - Zembry - Mikłusy - Zaolszynie - Wólka Konopna - Łęcznowola - Grodzisk - Zbuczyn - Zdany - Chromna - Ługi-Rętki - Ujrzanów - Siedlce |