Розклад руху перевізника MPK Kraków за маршрутом 130
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Dworzec Główny Zachód - Politechnika - Nowy Kleparz - Friedleina - Wrocławska - Urząd Marszałkowski - Łobzów SKA - Stachiewicza - Makowskiego - Różyckiego - Azory |
2 | Azory - Różyckiego - Makowskiego - Łobzów SKA - Urząd Marszałkowski - Wrocławska - Friedleina - Nowy Kleparz - Nowy Kleparz - Politechnika - Dworzec Główny Zachód |