Розклад руху перевізника PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra на трасі Jelenia Góra-Świeradów-Zdrój
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Jelenia Góra - Siedlęcin - Rybnica - Pasiecznik - Zalesie - Wojciechów - Milęcice - Lubomierz - Radoniów - Krzewie Wielkie - Gryfów Śląski - Wieża - Zacisze - Karłowiec - Mirsk - Mroczkowice - Orłowice - Świeradów-Zdrój |