Розклад руху перевізника PKS w Bytowie S.A. на трасі Lębork-Czarna Dąbrówka
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Lębork - Rybki - Malczyce - Osowo Lęborskie - Cewice - Kamieniec - Oskowo - Bochówko - Bochowo - Bochówko - Gliśnica - Rokitki - Rokity - Otnoga - Czarna Dąbrówka |