Розклад руху перевізника PKS w Bytowie S.A. на трасі Czarna Dąbrówka-Lębork
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Czarna Dąbrówka - Otnoga - Rokity - Rokitki - Gliśnica - Bochówko - Bochowo - Bochówko - Oskowo - Kamieniec - Cewice - Osowo Lęborskie - Malczyce - Rybki - Lębork |