Розклад руху перевізника San Bus на трасі Kraków-Ustrzyki Górne
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Kraków - Jasło - Krosno - Miejsce Piastowe - Rymanów - Besko - Zarszyn - Sanok - Zagórz - Lesko - Glinne - Uherce Mineralne - Bóbrka - Solina - Polańczyk - Wołkowyja - Bukowiec - Cisna - Kalnica - Smerek - Wetlina - Brzegi Górne - Ustrzyki Górne | 13:40 | See timetable on relationKraków-Ustrzyki Górne, San Bus |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіKraków-Ustrzyki Górne
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківKraków→Krosno
- Вартість квитківKraków→Lesko
- Вартість квитківKraków→Polańczyk
- Вартість квитківKraków→Miejsce Piastowe
- Вартість квитківKraków→Jasło
- Вартість квитківKraków→Bóbrka
- Вартість квитківKraków→Glinne
- Вартість квитківKraków→Besko
- Вартість квитківKraków→Smerek
- Вартість квитківKraków→Wołkowyja
- Вартість квитківKraków→Cisna
- Вартість квитківKraków→Zagórz
- Вартість квитківKraków→Ustrzyki Górne
- Вартість квитківKraków→Uherce Mineralne
- Вартість квитківKraków→Sanok
- Вартість квитківKraków→Wetlina
- Вартість квитківKraków→Rymanów
- Вартість квитківKraków→Kalnica
- Вартість квитківKraków→Solina
- Вартість квитківKraków→Zarszyn
- Вартість квитківKraków→Bukowiec
- Вартість квитківKraków→Brzegi Górne