Розклад руху перевізника PKS Częstochowa S.A. на трасі Kłobuck-Puszczew
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |
2 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Puszczew |
3 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |