Розклад руху перевізника ZDiTM Szczecin за маршрутом 12
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Dworzec Niebuszewo 22 - Boguchwały 11 - Niemcewicza 21 - Kołłątaja 32 - Lubomirskiego 11 - Plac Witosa 11 - Rayskiego 12 - Plac Rodła 11 - Plac Grunwaldzki 11 - Plac Szarych Szeregów 12 - Piastów 12 - Plac Kościuszki 12 - Narutowicza 12 - Szwoleżerów 12 - Plac Szyrockiego 13 - Starkiewicza 12 - Szpitalna 11 - Frysztacka 23 - Pomorzany 29 |
2 | Pomorzany 11 - Frysztacka 11 - Szpitalna 12 - Starkiewicza 13 - Plac Szyrockiego 12 - Szwoleżerów 13 - Narutowicza 13 - Plac Kościuszki 34 - Piastów 32 - Plac Szarych Szeregów 13 - Plac Grunwaldzki 12 - Plac Rodła 42 - Rayskiego 31 - Plac Witosa 12 - Lubomirskiego 12 - Kołłątaja 31 - Niemcewicza 22 - Dworzec Niebuszewo 22 |