Розклад руху перевізника Milla Spółdzielnia w Lesznie на трасі Krzywiń-Krzywiń
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Krzywiń - Świniec - Jurkowo - Wymysłowo - Zgliniec - Jurkowo - Czerwona Wieś - Boża Wola - Teklimyśl - Krzywiń |
2 | Krzywiń - Teklimyśl - Boża Wola - Czerwona Wieś - Jurkowo - Zgliniec - Wymysłowo - Jurkowo - Świniec - Krzywiń |