Розклад руху перевізника Milla Spółdzielnia w Lesznie на трасі Lubiń-Krzywiń
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Lubiń - Nowy Dwór - Zbęchy-Pole - Cichowo - Bieżyń - Bielewo - Lubiń - Żelazno - Wieszkowo - Krzywiń - Czerwona Wieś - Jurkowo - Zgliniec - Wymysłowo - Jurkowo - Świniec - Krzywiń |