Розклад руху перевізника Milla Spółdzielnia w Lesznie на трасі Gostyń-Strumiany
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Gostyń - Piaski - Godurowo - Michałowo - Drogoszewo - Zalesie - Dąbrówka - Grodnica - Koszkowo - Wycisłowo - Jawory - Jeżewo - Borek Wielkopolski - Strumiany |