Розклад руху перевізника PKS Gryfice Sp. z o.o. на трасі Kołobrzeg-Trzebiatów
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Kołobrzeg - Zieleniewo - Błotnica - Bogusławiec - Gołańcz Pomorska - Gosław - Paliczyno - Trzebiatów | 06:40 14:30 | See timetable on relationKołobrzeg-Trzebiatów, PKS Gryfice Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіKołobrzeg-Trzebiatów
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
We do not sell tickets on such relation for carrierPKS Gryfice Sp. z o.o.